Globitel zajmuje się tworzeniem i dostarczaniem oprogramowania komputerowego oraz usług związanych z rozwojem i wsparciem technologicznym. Specjalizujemy się w projektowaniu, programowaniu i wdrażaniu różnorodnych rozwiązań informatycznych, które mogą obejmować zarówno aplikacje desktopowe, mobilne, jak i internetowe.

Oferujemy tworzenie niestandardowych oprogramowań dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów.

Dodatkowo, świadczymy usługi związane z wdrażaniem systemów informatycznych, integracją różnych aplikacji.

Celem firmy jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań technologicznych, które pomagają klientom w optymalizacji procesów biznesowych, zwiększaniu efektywności i osiąganiu strategicznych celów.

 

 

 

Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych

Przy wykorzystaniu platform BPM low-code development

 

Otwórz swoją firmę na nowe możliwości!

 • przyspiesz pracę
 • popraw wydajność
 • unikaj błędów
 • zdobywaj Klientów
 • oszczędzaj

Jeżeli chcesz przyspieszyć pracę swojej firmy oraz poprawić jej wydajność postaw na rozwiązania informatyczne, które pozwolą na automatyzację czynności realizowanych przez pracowników. Dzięki odpowiednim rozwiązaniom softwearowym, można zoptymalizować procesy w każdym obszarze działania firmy.

Każdy pracownik będzie mógł automatyzować swoją pracę korzystając z elastycznego programowania, które wg potrzeb będzie mógł dostosowywać do swoich potrzeb. Ogromną zaletą rozwiązań platformy BPM Iow-code development jest łatwość obsługi, umożliwiająca wprowadzanie modyfikacji procesów oraz formularzy osobom niebędącym informatykami czy osobami technicznymi.

 

Zwiększenie sprawności i Efektywności obiegu dokumentów, dzięki zamianę dokumentów papierowych na cyfrowe oraz budowa e-archiwum

Przy wykorzystaniu platform BPM low-code development

 

Czy wiesz, że dzięki e-archiwum zniknie problem poszukiwania dokumentów po skoroszytach i ciężkich teczkach dokumenty będą poukładane w najbardziej optymalny dla Twojej działalności sposób

 

W czasach, kiedy coraz częściej firmy i instytucje decydują się na prace zdalną lub hybrydową, bardzo ważną kwestią jest elektroniczny obieg dokumentów. Tylko talkie rozwiązanie gwarantuje, że każdy pracownik bez względu na miejsce, z którego będzie pracował, będzie miał zapewniony dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów. Dodatkowym, ogromnym atutem elektronicznego obiegu dokumentów, jest możliwość tworzenia dedykowanych “pokoi”, do których dostęp mają wyłącznie wyznaczeni pracownicy np.. faktury – dział kard, oferty – dział handlowy. Digitalizacja dokumentów rozwiązuje też odwieczny biurowy problem – ciężkich skoroszytów i poszukiwania dokumentów. W przypadku nowoczesnych softwarowych rozwiązań, odnalezienie dokumentu to kilka kliknięć.

 

 

Usługi zdalnej weryfikacji Klienta (videoweryfikacja) i zdalnego podpisywania dokumentów

 

Platformy dają możliwość zdalnego podpisu

 • elektronicznego zaawansowanego
 • kwalifikowanego
 • każdego typu, którego wymaga Twoja działalność 

 

Jeżeli mamy w swojej firmie nowoczesny, zdigitalizowany obieg dokumentów, jesteśmy już tylko o jeden krok od możliwości przyspieszenia procesów decyzyjnych oraz sprzedażowych. Ile razy przedłużał się projekt lub zlecenie, bo brakowało czyjegoś podpisu? Korzystając z nowoczesnych rozwiązań softwarowych możemy również te działania przenieść w wirtualny świat. Zdalne podpisywanie dokumentów, korzystając z zaawansowanego podpisu elektronicznego oraz podpisu kwalifikowanego, pozwoli na znaczne usprawnienie działania firmy na każdym poziomie – od sprzedaży, po decyzje Zarządu! Podpisywanie wszelkiego rodzaju umów, specyfikacji czy zobowiązań nigdy nie było tak proste i szybkie!

 

 

Integracja systemów i aplikacji. Przekształcanie niezależnie działających narzędzi w jeden organizm

 

Nigdy nie pamiętasz haseł do poszczególnych aplikacji i systemów?
Teraz wszystkie systemy i aplikacje mogą być dostępne za pomocą 1 logowania, za pomocą jednego hasła i loginu.

 

Integracja systemów, aplikacji i innych narzędzi informatycznych wykorzystywanych przez firmę, to nic innego jak stworzenie z wielu puzzli jednej, spasowanej układanki. Dzięki wdrożeniu takich rozwiązań, cały system będzie dział na jednym loginie, więc nie będzie już konieczności przelogowania się między systemami, zapamiętywania wielu loginów i haseł. Skończy się problem generowania 5 dokumentów z 5 programów, aby w 6 po ich “uploadowaniu” udało się “coś” wyliczyć.

 

 

Tworzenie systemów i aplikacji dedykowanych

 

Poszukujesz niestandardowego oprogramowania do zarządzania swoim unikalnym produktem? 
zbuduj dedykowane rozwiązanie, które pomoże efektywnie zarządzać jego rozwojem oraz sprzedażą.

 

Tworzenie systemów i aplikacji na indywidualne zamówienie firmy, to idealne rozwiązanie, gdy potrzebujemy oprogramowania, które idealnie odpowiada na nasze potrzeby, jest niejako “skrojone na miarę”. Na rynku jest wiele systemów i aplikacji, które zawierają w sobie różne funkcje Często okazuje się, że rozwiązanie uniwersalne, nie ma wielu funkcji, które ułatwiały pracę oraz wpływały na jej efektywność. Jeżeli choć raz, pracując na obecnym oprogramowaniu, pomyśleliście “Gdyby była tutaj możliwość “zrobienia tego” lub “zrobienia tego tak, a nie w ten sposób”, to swoją pracę skończyłabym 2 razy szybciej, to już jest wyraźny sygnał, że powinniście zacząć szukać firmy, która pomoże Wam stworzyć narzędzia, które będę miały wszystkie rozwiązania usprawniające i poprawiające jakość Waszej pracy.

 

 

Tworzenie oprogramowania oraz dokonywanie integracji w zakresie rozwiązań teleinformatycznych

 

Integruj rozwiązania – oszczędzaj czas i koszty
Co może integrować np.: 

 • centrale
 • systemy call-center
 • click-to call

 

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i tworzenie oprogramowania automatyzującego i usprawniającego kontakty z klientami: centrale cyfrowe, systemy telefonicznej obsługi klienta call-center, voicebot i chatbot, itp. (oraz integracja ich z obecnie posiadanym przez klienta oprogramowaniem lub CRM, daje możliwość pracy w dobrze znanym pracownikowi środowisku z nowymi możliwościami uzupełnionymi przez wprowadzone oprogramowanie)

 

 

Zarządzanie infrastrukturą IT – zarządzanie infrastrukturą sieciową, serwerową oraz sprzętową

 

Zdalne zarządzanie cała infrastrukturą IT 

 • zarządzanie sprzętem komputerowym
 • systemami operacyjnymi
 • topologią sieci komputerowej
 • infrastrukturą sieciową

 

Zarządzanie infrastrukturą sieciową oraz serwerową, sprzętem komputerowym, systemami operacyjnymi i topologią sieci komputerowej to usługa polegająca na przekazaniu opieki nad wszystkim komponentami sprzętowymi, softwarowymi oraz hardwarowymi, zewnętrznej doświadczonej firmie. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że opieka, wsparcie techniczne oraz bezpieczeństwo zasobów będą na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana, doświadczona kadra będzie potrafiła szybko rozwiązać pojawiające się problemy i zapobiegać im w przyszłości. Dzięki temu, Twoja firma będzie miała zagwarantowaną ciągłości pracy.

 

 

Co stoi za naszym sukcesem?
 

Doskonała kadra

Trzon naszego zespołu to inżynierowie i kierownicy projektów o wysokich kompetencjach i ponad 20-letnim doświadczeniu branżowym, zdobywanym we współpracy z niemalże wszystkimi liczącymi się operatorami krajowymi.

 

Wysokiej klasy sprzęt

Wdrażamy wyłącznie rozwiązania, które generują jak najmniejsze problemy serwisowe, i których zaawansowanie technologiczne pozwala na implementację niemalże każdego projektu teleinformatycznego.

 

Dopasowanie do potrzeb klienta

Za co odpowiedzialna jest płaska struktura zarządzania oraz dedykowana obsługa sprzedażowa i posprzedażowa. To dzięki nim na wszelkie sygnały naszych klientów reagujemy szybko. Zapewniając im błyskawiczną odpowiedź i jeszcze szybszą pomoc w każdej kwestii.

 

Kompleksowa strategia

Nasza strategia i wdrażane rozwiązania zostały wielokrotnie docenione przez instytucje dofinansowujące innowacyjne rozwiązania techniczne w ramach licznych programów unijnych.

Telefonia, Internet, infrastruktura i wiele więcej dla Twojego biznesu

Jesteśmy nowoczesną firmą telekomunikacyjną nastawioną na potrzeby klientów.
Dostarczamy sprawdzone rozwiązania informatyczne, których potrzebują nasi odbiorcy.Nie tylko dbamy o jakość i stabilność naszych usług, ale także robimy wszystko, aby były one w 100% dopasowane do aktualnych wymagań rynkowych.

Nie wiesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie to, czego dokładnie potrzebujesz.