Firma Globitel jest odpowiedzią na postępujący trend centralizacji obsługi i silnej segmentacji klientów. Zdajemy sobie sprawę, dla jak wielu małych, czy średnich przedsiębiorców liczy się elastyczność oraz dopasowanie usługi do ich konkretnych potrzeb. Nie mogą tego otrzymać od „dużych” dostawców, będąc tym samym skazanymi na standardowe rozwiązania wymagające skomplikowanej integracji.

Dlatego nasza oferta jest zupełnie inna. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów oraz ich wymagania. Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę i dopasowane do ich potrzeb. Po to, aby otrzymali dokładnie to, czego szukają.

Niwelujemy niedogodności, tworząc przy tym nowoczesne produkty teleinformatyczne.

Co stoi za naszym sukcesem?
 

Doskonała kadra

Trzon naszego zespołu to inżynierowie i kierownicy projektów o wysokich kompetencjach i ponad 20-letnim doświadczeniu branżowym, zdobywanym we współpracy z niemalże wszystkimi liczącymi się operatorami krajowymi.

 

Wysokiej klasy sprzęt

Wdrażamy wyłącznie rozwiązania, które generują jak najmniejsze problemy serwisowe, i których zaawansowanie technologiczne pozwala na implementację niemalże każdego projektu teleinformatycznego.

 

Dopasowanie do potrzeb klienta

Za co odpowiedzialna jest płaska struktura zarządzania oraz dedykowana obsługa sprzedażowa i posprzedażowa. To dzięki nim na wszelkie sygnały naszych klientów reagujemy szybko. Zapewniając im błyskawiczną odpowiedź i jeszcze szybszą pomoc w każdej kwestii.

 

Kompleksowa strategia

Nasza strategia i wdrażane rozwiązania zostały wielokrotnie docenione przez instytucje dofinansowujące innowacyjne rozwiązania techniczne w ramach licznych programów unijnych.

Telefonia, Internet, infrastruktura i wiele więcej dla Twojego biznesu

Jesteśmy nowoczesną firmą telekomunikacyjną nastawioną na potrzeby klientów.
Dostarczamy sprawdzone rozwiązania informatyczne, których potrzebują nasi odbiorcy.Nie tylko dbamy o jakość i stabilność naszych usług, ale także robimy wszystko, aby były one w 100% dopasowane do aktualnych wymagań rynkowych.

Nie wiesz, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie to, czego dokładnie potrzebujesz.