Jeżeli szukasz miejsca, w którym nie tylko będziesz mógł się spełniać i nieustannie rozwijać, ale także w którym znajdziesz ludzi połączonych wspólną pasją i ambicją – Globitel jest idealnym rozwiązaniem.

Zapoznaj się z aktualnie prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi i wybierz stanowisko, na którym najbardziej Ci zależy. Może wkrótce spotkamy się w naszym biurze!

Aktualne oferty pracy

Nawiążemy współpracę z osobą:

  • ze znajomością technologii VoIP, a w szczególności protokołu SIP
  • doświadczoną w pracy z platformami asterisk, opensips/kamailio, freeswitch
  • potrafiącą administrować systemy Linux
  • znającą język ang. na poziomie komunikatywnym
  • potrafiącą samodzielnie rozwiązywać problemy
  • posiadającą prawo jazdy kat. B

W zamian proponujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności
  • rozwój i współpracę z ekspertami chętnie dzielącymi się swoją wiedzą
  • niekorporacyjną atmosferę

Oferty prosimy kierować na adres: praca@globitel.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • zaznajomioną z protokołami oraz zagadnieniami z zakresu sieci IP – WAN/LAN

  • doświadczoną w B2b
  • otwartą na nowe technologie
  • poszukującą rozwiązań
  • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

  • jasne i proste zasady premiowania
  • dotrzymywanie zobowiązań
  • niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

– znajomość protokołów oraz zagadnień z zakresu sieci IP – WAN/LAN

– znajomość ogólnych zagadnień telekomunikacyjnych

– znajomość administracji systemami Linux

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie

– umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

– prawo jazdy kat. B

Główne obowiązki:

– utrzymywanie oraz rozwój sieci IP

– tworzenie usług oraz wsparcie klienta biznesowego

– uczestnictwo w zespole wdrażającym nowe rozwiązania i usługi w sieci IP WAN

– udział we wdrożeniach dla klienta biznesowego

– wsparcie dla klienta biznesowego

– tworzenie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji

Oferujemy:

– ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

– stabilne zatrudnienie

– przyjazną atmosferę pracy

– wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

– rozwój i współpracę z expertami chętnie dzielącymi się swoją wiedzą

Praca w Łodzi i Warszawie – oferty pracy u dostawcy rozwiązań telekomunikacyjnych

Jeśli szukasz sprawdzonego łódzkiego i warszawskiego pracodawcy to jesteś w doskonałym miejscu. W firmie Globitel stawiamy na ludzi ambitnych oraz posiadających własne pasje i zainteresowania. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, poszerzaniem jego oferty i udoskonalaniem oferowanych rozwiązań, nieustannie prowadzimy procesy rekrutacyjne na różne stanowiska. Poszukujemy zarówno informatyków z doświadczeniem. Dajemy też szansę rozwinąć skrzydła początkującym programistom. Poza tym szukamy osób do objęcia innych stanowisk w działach administracji czy sprzedaży naszej firmy.