Jeżeli szukasz miejsca, w którym nie tylko będziesz mógł się spełniać i nieustannie rozwijać, ale także w którym znajdziesz ludzi połączonych wspólną pasją i ambicją – Globitel jest idealnym rozwiązaniem.

Zapoznaj się z aktualnie prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi i wybierz stanowisko, na którym najbardziej Ci zależy. Może wkrótce spotkamy się w naszym biurze!

Aktualne oferty pracy

Wymagania:

– znajomość protokołów oraz zagadnień z zakresu sieci IP – WAN/LAN

– znajomość ogólnych zagadnień telekomunikacyjnych

– znajomość administracji systemami Linux

– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i mowie

– umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

– prawo jazdy kat. B

Główne obowiązki:

– utrzymywanie oraz rozwój sieci IP

– tworzenie usług oraz wsparcie klienta biznesowego

– uczestnictwo w zespole wdrażającym nowe rozwiązania i usługi w sieci IP WAN

– udział we wdrożeniach dla klienta biznesowego

– wsparcie dla klienta biznesowego

– tworzenie i aktualizacja niezbędnej dokumentacji

Oferujemy:

– ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

– stabilne zatrudnienie

– przyjazną atmosferę pracy

– wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności

– rozwój i współpracę z expertami chętnie dzielącymi się swoją wiedzą

Oferty prosimy kierować na adres: praca@globitel.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest GLOBITEL Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Piłsudskiego 12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres zadań:
-bieżąca obsługa dokumentów spółki
-współpraca z działem księgowym, prawnym i finansowym
-prowadzenie kalendarza, organizacja spotkań
-kontakty z partnerami w kraju i za granicą
-poszukiwanie informacji
-reprezentowanie spółki w kontaktach z urzędami i innymi organami administracji państwowej
-obsługa korespondencji
-organizacja pracy biura

Oczekujemy:
-komunikatywności i otwartości w kontaktach
-skuteczności, efektywności osobistej
-determinacji w realizacji zadań
-samodzielności
-dokładności, skrupulatności
-biegłego korzystania z nowoczesnych narzędzi komunikacji
-wykształcenia wyższego lub ostatnie lata studiów
-zainteresowania nowymi technologiami
-biegłego posługiwania się językiem polskim
-biegłego posługiwania się językiem angielskim

Oferujemy:
-pracę w młodym i dynamicznym zespole
-pracę pełną wyzwań i satysfakcji
-możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Grupy Globitel
-umowę dostosowaną do potrzeb kandydata

CV prosimy wysłać na adres rekrutacja@globitelwholesale.com

Praca w Łodzi i Warszawie – oferty pracy u dostawcy rozwiązań telekomunikacyjnych

Jeśli szukasz sprawdzonego łódzkiego i warszawskiego pracodawcy to jesteś w doskonałym miejscu. W firmie Globitel stawiamy na ludzi ambitnych oraz posiadających własne pasje i zainteresowania. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, poszerzaniem jego oferty i udoskonalaniem oferowanych rozwiązań, nieustannie prowadzimy procesy rekrutacyjne na różne stanowiska. Poszukujemy zarówno informatyków z doświadczeniem. Dajemy też szansę rozwinąć skrzydła początkującym programistom. Poza tym szukamy osób do objęcia innych stanowisk w działach administracji czy sprzedaży naszej firmy.