Hurt Głosu

Oferujemy możliwość terminacji połączeń w ruchu międzynarodowym dla operatorów telekomunikacyjnych. W około 450 sieciach telekomunikacyjnych w blisko 220 krajach na całym Świecie. Połączenia ze światem są realizowane w różnej, zależnej od wymagań klienta operatora technologii, w oparciu o sieć IP bądź TDM. Posiadamy bezpośrednie połączenia z wieloma zlokalizowanymi na całym świecie operatorami regionalnymi, dzięki temu jesteśmy w stanie realizować połączenia z bardzo wysokimi współczynnikami jakościowymi.

Nasza oferta szyta pod klienta – w zależności od potrzeb partnera oraz jego klientów końcowych. Oferujemy połączenia międzynarodowe w dwóch wariantach:

  • Globitel Gold Voice – pełna prezentacja numeru dzwoniącego, najwyższe możliwe współczynniki jakościowe ruchu, terminacja połączeń na bezpośrednich punktach styku z operatorami Tier 1.
  • Globitel Silver Voice – oferujemy bardzo konkurencyjne stawki hurtowe za zakańczanie połączeń na całym świecie wraz z wysokimi parametrami jakościowymi ruchu takie jak ASR, NER, CLI.